Nintendo Switch jest już dostępne

Wydaliśmy teraz wersję produkcyjną GameMaker Studio 2 Nintendo Switch. Oznacza to eksport Gameintaker Studio 2 Nintendo Switch, gry GameMaker Studio 2 można wyeksportować bezpośrednio do Nintendo Switch.

Wraz z eksportem Gameintaker Studio 2 Nintendo Switch GameMaker rozszerzył już swój znaczący zasięg dla programistów chcących wypuścić na niezwykle udaną konsolę, którą można odtwarzać w dowolnym czasie i dowolnym miejscu. Po raz pierwszy wprowadzony przez YoYo Games w marcu 2017 r. GameMaker Studio 2 od samego początku odnotowuje stały wzrost.

“Od czasu ogłoszenia naszego związku z Nintendo o uruchomieniu eksportu Gameintaker Studio 2 Nintendo Switch, skontaktowało się z nami ponad tysiąc programistów, którzy chcą wprowadzić swoje GameMakera na rekordową konsolę Nintendo” – powiedział James Cox, General Manager, YoYo Gry. “Pierwsza fala tytułów GameMaker Studio 2 ogłoszona dla Nintendo Switch, zawiera Hyper Light Drifter, Minit i Undertale, i jesteśmy podekscytowani ogromną gamą treści GameMaker Studio 2, które będą uruchamiane na platformie”.

Jan Willem Nijman, twórca Minit razem z Kitty, Jukio & Dom, zgodził się, “To było bardzo ekscytujące pozostać w kontakcie z YoYo Games i zobaczyć, jak wszystko ożywa. Cieszymy się, że możemy wypuścić Minit na platformę Nintendo Switch. Rozwijając się z GameMakerem, a później zmieniając go w karierę, nie ośmielę się marzyć, że GameMaker Studio 2 pozwoli nam umieścić naszą grę na konsoli Nintendo! ”

Aby zostać autoryzowanym programistą Nintendo Switch, zarejestruj się na https://developer.nintendo.com.

Następnym krokiem jest skontaktowanie się z biurami regionalnymi Nintendo na developer@nintendo.eu, jeśli mieszkasz w Europie lub Australii i na thirdpartypublisher@noa.nintendo.com, jeśli mieszkasz w USA lub w innym miejscu, aby zintensyfikować swój projekt i uzyskać upoważnienie zostać programistą Nintendo Switch.

Po zatwierdzeniu jako programista, należy zarejestrować swoją prośbę za pośrednictwem strony internetowej oprogramowania Nintendo GameWorks. Pamiętaj, że aby uzyskać dostęp do tej strony, musisz się zalogować na swoje konto programisty Nintendo.

Na koniec będziesz potrzebować licencji na Nintendo Switch (799 USD / 12 miesięcy) lub licencji GameMaker Studio 2 Ultimate (1500 USD / 12 miesięcy), która zapewnia dostęp do wszystkich naszych opcji eksportu. Będziesz także potrzebować licencji na Nintendo Switch ( 799 USD / 12 miesięcy) lub licencja GameMaker Studio 2 Ultimate (1500 USD / 12 miesięcy), która zapewnia dostęp do wszystkich naszych opcji eksportu.

http://www.gryfbet-gielda.pl/
http://www.ann-design.pl/
https://redsms.pl/
https://www.redsonia.pl/